22.12.2017

Fotografie z odovzdania výhry GOGO up!

čítať ďalej..


18.12.2017

Vyhodnotenie súťaže o Volkswagen GOGO up! a ďalších 20 super cien

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže a prispením podporili dobrú vec. Vďaka vám sme o krok bližšie k cieľu zmodernizovať spoločenskú miestnosť na detskej onkológii.

Súťaž trvala od 24. 11. do 5. 12. 2017. Pravidlá uplynulej súťaže si môžete prečítať tu. Spomedzi zapojených Gogo osobne vyžreboval šťastných výhercov. Žrebovanie prebehlo 6. 12. 2017 počas mikulášskeho streamu o 19.00 hodine. Zoznam výhercov je zverejnený nižšie. Výhercom budú zaslané výherné balíčky a rovnako bude odovzdaná hlavná výhra – Volkswagen GOGO up! Foto z odovzdávania auta nájdete na sociálnych sieťach Goga.

čítať ďalej..

10.12.2017

Voľná pracovná pozícia: Projektový manažér pre Deťom s rakovinou n.o.

Nezisková organizácia Deťom s rakovinou vznikla v decembri 2015 a funguje priamo na Klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP v Bratislave. Hlavným poslaním organizácie je vybudovať špičkovú kliniku detskej onkológie. Neustále zlepšujeme podmienky liečby, chceme, aby prostredie bolo bezpečné a aby sme tak dosiahli čo najvyšší počet úspešne vyliečených detí.

Teraz sa môžeš stať súčasťou nášho tímu. Obsadzujeme pozíciu: „Projektový manažér pre Deťom s rakovinou n.o.“

čítať ďalej..

28.11.2017

Sme súčasťou #GivingTuesday

#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Nezáleží na tom, čo daruješ alebo komu. Dôležité je, že sa staneš súčasťou. Tento rok je premiérovo súčasťou tejto iniciatívy aj naša nezisková oragnizácia.

čítať ďalej..

23.11.2017

Poďte s nami do divadla LA KOMIKA!

Divadlo LA KOMIKA sa v spoluprácii s Deťom s rakovinou n.o. rozhodlo podporiť rodičov detí, ktoré sa liečia na rakovinu na bratislavskej onkológii, voľnými lístkami na divadelné predstavenia.

čítať ďalej..