Voľné pracovné pozície na KDHaO

Do zdravotníckeho tímu na Klinike detskej hematológie a onkológie hľadáme:

SESTRU 

Do jednozmennej prevádzky na dispenzárnu ambulanciu v pracovnom čase 07:00-14:12 od pondelka do piatku. Náplň práce je práca s deťmi po onkologickej liečbe. Spolupráca s lekárom pri vyšetrovaní detí a asistencia pri špecializovaných výkonoch, odbery biologického materiálu. Práca s dokumentáciou, vybavovanie telefonickej komunikácie.  Objedávanie pacientov, vyšetrení.

Dôležitá je komunikatívnosť, spolupráca v tíme a ochota pomáhať. Prax s deťmi je vítaná, ale nie je podmienkou. Výhodou sú skúsenosti s odbornými výkonmi ako ošetrovanie žilových vstupov, zavádzanie i.v.kanýl, odbery. Plat od cca 1000,- brutto podľa rokov praxe.

 

PRAKTICKÚ SESTRU/ZDRAVOTNÉHO ASISTENTA

Do zmenovej prevádzky (07:00-19:00). Náplňou práce je starostlivosť o pacientov v rámci kompetencií, asistencia sestre a lekárovi pri odborných činnostiach. Prax nie je nutná. Plat od 800,- podľa praxe.

 

SANITÁRA 

Do zmenovej prevádzky. Náplň práce na detskej onkológii je:

  • sprevádzanie detí počas liečby,
  • opatrovateľské činnosti:  pomoc rodičom pri celodennej starostlivosti,
  • starostlivosť o prostredie: dezinfekcia pomôcok, plôch, práca s bielizňou, skladovými zásobami,
  • logistika: spolupráca s laboratóriami a špecializovanými ambulanciami, vyšetrenia s pacientmi.

Prax nie je nutná, nováčikov zaučíme. Dôležitá je komunikatívnosť, spolupráca v tíme a ochota pomáhať. Nie je potrebné špeciálne vzdelanie. Vhodné aj pre študentov počas prázdnin ako brigáda a podobne. Plat: od 600,-brutto podľa praxe, vzdelania a podobne.

V prípade záujmu, prosím, kontaktujte vedúcu sestru kliniky, Mgr. Kostickú: 0915 964 978