Voľné pracovné pozície na KDHaO

Do zdravotníckeho tímu na Klinike detskej hematológie a onkológie hľadáme:

 

ZDRAVOTNÚ SESTRU/BRATA

Do jednozmennej prevádzky na dispenzárnu ambulanciu v pracovnom čase 07:00-14:12 od pondelka do piatku. Náplň práce je práca s deťmi po onkologickej liečbe, hematologickými pacientmi. Spolupráca s lekárom pri vyšetrovaní detí a asistencia pri špecializovaných výkonoch, odbery biologického materiálu. Práca s dokumentáciou, vybavovanie telefonickej komunikácie.  Objedávanie pacientov, vyšetrení.

Dôležitá je komunikatívnosť, spolupráca v tíme a ochota pomáhať. Prax s deťmi je vítaná, ale nie je podmienkou. Výhodou sú skúsenosti s odbornými výkonmi ako ošetrovanie žilových vstupov, zavádzanie i.v.kanýl, odbery. Plat od cca 1000,- brutto podľa rokov praxe.

 

SANITÁRKU/SANITÁRA

Náplň práce na detskej onkológii je: sprevádzanie detí počas liečby, opatrovateľské činnosti – hlavne pomoc rodičom pri celodennej starostlivosti, starostlivosť o prostredie- dezinfekcia pomôcok, plôch, práca s bielizňou, skladovými zásobami, logistika – spolupráca s laboratóriami a špecializovanými ambulanciami, vyšetrenia s pacientmi. Máme možnosť prijať záujemcov do zmenovej prevádzky aj jednozmennej. Prax nie je nutná, nováčikov zaučíme.

Dôležitá je komunikatívnosť, spolupráca v tíme a ochota pomáhať. Nie je potrebné špeciálne vzdelanie. Vhodné aj pre študentov počas prázdnin ako brigáda a podobne. Plat: od 600,-brutto podľa praxe, vzdelania a podobne.

 

 

V prípade záujmu, prosím, kontaktujte vedúcu sestru kliniky, Mgr. Kostickú: 02/59371130.