Voľné pracovné pozície na KDHaO

Do zdravotníckeho tímu na Klinike detskej hematológie a onkológie hľadáme:

SESTRU do jednozmennej prevádzky

Do jednozmennej prevádzky na dispenzárnu ambulanciu v pracovnom čase 07:00-14:12 od pondelka do piatku. Náplň práce je práca s deťmi po onkologickej liečbe. Spolupráca s lekárom pri vyšetrovaní detí a asistencia pri špecializovaných výkonoch, odbery biologického materiálu. Práca s dokumentáciou, vybavovanie telefonickej komunikácie.  Objedávanie pacientov, vyšetrení.

Dôležitá je komunikatívnosť, spolupráca v tíme a ochota pomáhať. Prax s deťmi je vítaná, ale nie je podmienkou. Výhodou sú skúsenosti s odbornými výkonmi ako ošetrovanie žilových vstupov, zavádzanie i.v.kanýl, odbery. Plat od cca 1000,- brutto podľa rokov praxe.

SESTRU do zmenovej prevádzky

Do zmenovej prevádzky (7:00-19:00)  na Kliniku detskej hematológie a onkológie na oddelenie veľkých detí (8-18 rokov). Náplň práce: Práca s deťmi v aktívnej onkologickej liečbe. Dôležitá je komunikatívnosť, spolupráca v tíme a ochota pomáhať. Prax s deťmi je vítaná, ale nie je podmienkou, vhodné aj pre absolventov. Plat od cca 1000,- brutto podľa rokov praxe.

 

PRAKTICKÚ SESTRU do jednozmennej prevádzky

Do jednozmennej prevádzky (07:00-14:12). Náplňou práce je starostlivosť o pacientov v rámci kompetencií, asistencia sestre a lekárovi pri odborných činnostiach na Dennej klinike. Prax nie je nutná. Plat od 800,- podľa praxe.

PRAKTICKÚ SESTRU do zmenovej prevádzky

Do zmenovej prevádzky (07:00-19:00). Náplňou práce je starostlivosť o pacientov v rámci kompetencií, asistencia sestre a lekárovi pri odborných činnostiach. Prax nie je nutná. Plat od 800,- podľa praxe.

 

V prípade záujmu, prosím, kontaktujte vedúcu sestru kliniky, Mgr. Kostickú: 0915 964 978