Vaše 2% (po)môžu zmeniť život

Určite ste v médiách a na našich sociálnych sieťach zaregistrovali, že v poslednom čase sa toho u nás deje viac než dosť. A tak to má byť. Stále niečo vymýšľame a tvoríme.

 

Vraciame deti do života

Pomáhame onkologickým pacientom a ich rodinám počas liečby aj po nej. Snažíme sa, aby mali všetko, čo potrebujú a aby sme im čo najviac spríjemnili obdobie liečby. Byť pri nich, byť im oporou, dbať na to, aby im u nás nič nechýbalo. Rekonštruujeme priestory, organizujeme podujatia, pravidelne školíme personál, šírime osvetu a tiež pomáhame rodinám materiálne.  Na to všetko však potrebujeme vašu pomoc. Vďaka príspevku 2% z vašich daní vieme pracovať na tom, aby sa z KDHaO v Bratislave stala špičková klinika na európskej úrovni. Stiahnite si predvyplnený formulár, darujte nám vaše 2% a spoločne vrátime deti do života.

 

Obleč sa srdcom

V spolupráci so spoločnosťou Bepon sme do sveta vypustili novú kampaň s názvom Obleč sa srdcom. Náš nový merch, ponožky s logom neziskovej organizácie Deťom s rakovinou – mackom, nájdete vo všetkých kamenných predajniach a na e-shope  Bepon.sk. Výťažok z predaja poputuje na Kliniku detskej hematológie a onkológie v Bratislave na zakúpenie nového monitora životných funkcií. Veľmi sa z tejto spolupráce tešíme. Tvárou kampane je známa modelka, propagátorka zdravej výživy a najmä mamina Mirka Luberdová so svojimi dvoma deťmi, ktorá na vlastnej koži zažila, ako vyzerá rodičovský život na našej klinike.

 

 

Máme pesničku

Členka našej správnej rady a talentovaná speváčka Sima Martausová pre nás napísala pieseň, ku ktorej nakrútila videoklip. Nesie sa v melódii hymny detských onkologických pacientov – We are one, ktorá zaznieva na našich podujatiach. Video sa, okrem iného, nakrúcalo priamo v priestoroch dennej kliniky a tiež na oddelení. Hudobný zážitok dotvárajú krásne hlasy speváčok z Dievčenského speváckeho zboru Slovenského rozhlasu. Videoklip uverejníme čoskoro.

 

Aj vďaka vašim finančným príspevkom vraciame deti do života a uľahčujeme im ich cestu za zdravím. Ďalšie spôsoby, ako nám v tom môžete pomôcť, nájdete tu.

Ďakujeme!

 

 

Nicol Rácová

Deťom s rakovinou n.o.