Zapoj sa do #vyzva55 a podpor tak Deťom s rakovinou n.o.

Deťom s rakovinou n.o. sa pridáva k celosvetovému dňu darovania pod iniciatívou #GivingTuesdayNow. Súčasná náročná situácia s koronavírusovou pandémiou si vyžaduje viac pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Iniciatíva #vyzva55 vznikla, aby sa do pomoci zapojilo čo najviac dobrých ľudí.

Ako nám môžete pomôcť?

 

  • Pravidelené darcovstvo
  • Vaše 2% z dane
  • Darcovská SMS v tvare: DMS DSR na číslo 877
  • Jednorázový príspevok
  • Kúpou ponožiek na eshope sk. – aj vďaka tejto výzve sa spoločnosť Bepon rozhodla predĺžiť kolekciu do 15.5.2020
  • Zdieľaním našich aktivít na sociálnych sieťach

 

Zapojte sa do #vyzva55

Už 5.5.2020 sa 5,5 milióna Slovákov spojí, aby sa na Instagrame zapojili do #vyzva55 a podporili tak slovenské neziskovky.

Pomôžte našej  organizácii do víťazného cieľa a vyhrajte pre nás odmenu 500 EUR! Zapojte sa s nami do výzvy a podporte tak Deťom s rakovinou n.o. jednoducho zdieľaním  #vyzva55. Ale pozor, výzva trvá iba 24 hodín.

 

Ako sa zapojiť do #výzva55?

Aby bol tvoj príspevok započítaný, je dôležité, aby si mal svoj Instagramový účet verejný. Pokiaľ ho máš privátny, zmeniť to môžeš v nastaveniach Instagramu.

  1. Napíš na papierik číslo 55 a daj ho do srdiečka.
  2. Odfoť ho (alebo sa s ním odfoť aj ty) a zdieľaj fotku ako príspevok na svojom Instagrame. V popise príspevku označ @detomsrakovinou a pridaj hashtag #vyzva55.
  3. Vyzvi priateľov, aby sa pridali a zapojili sa do #vyzva55.
  4. Svoj príspevok k výzve môžeš zdieľať aj cez IG story.

 

Jedna vec nám dáva nádej. Je to fakt, že keď sa spojíme, dokážeme veľké veci. Pridajte sa aj vy k #vyzva55 a pomôžte Deťom s rakovinou n.o. do víťazného cieľa.

 

Ďakujeme.

Tím Deťom s rakovinou n.o.